Духовне читання

Категорії розділу

Духовне навчання і виховання [21] Діяільність служителів і парафіян церкви [3]

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитка

Код візитки

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

Прогноз погоди

Публікації

Головна » Статті » Духовне навчання і виховання

Чи можна ходити на дискотеку, якщо я вірую в Бога?

Таке питання задають молоді люди, турбуючись про мир з Богом. В Євангелії від Матвія 7:23 сказано: «Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато хто ходять». Отже, мова йде про молодь, яка вірує в Бога, тоді давайте поміркуємо. Чи не широкою дорогою ви хочете йти. Апостол Яків переконливо доводить, що «віра без діл мертва», бо й «демони вірують, ‑ і тремтять». Кажете, вся молодь ходить на танці, щоб «розслабитися», повеселитися, відпочити, «потусуватися» тощо. Тоді хто ви? Ви – як «усі», чи ви – людина, яка пізнала Бога? Кожен сам має вибирати шлях, яким ітиме, але віруюча молода людина хай пам’ятає, що перед Богом дасть відповідь не хтось з «усіх», а кожен відповість сам за себе. Дозвіл має пролягти через власне серце. Тому потрібно щиро помолитись і тоді Дух Святий підкаже, як чинити. Але Дух Святий відкриє Свою волю лише тоді, коли ви будете щирими і чесними, а ще тому, хто хоче її (волю Божу) виконати. Щоб догодити Ісусу Христу, потрібно інколи переборювати себе, переступати через его.

Чому ж несумісні віра в Бога і танці диско? Найчастіше та музика, пісні, які линуть, носять руйнівний характер, бо пропагують мораль бруду і блуду, гріховності і вседозволеності. Може, вони й тішать чиєсь вухо, але хіба що тих, хто не знає Бога. Хіба це не «мерзота перед Господом»? А ще дискотека є небезпечним місцем, бо там і курять, і лихословлять, вживають алкоголь і наркотики… Святе Письмо закликає нас не ходити «на зібрання грішників» (Пс.1:1). Тому однозначно, що віруюча молодь не може розділяти ідеали «всіх». Пізнавайте глибше Письмо, досліджуйте його, а через нього і волю Божу, дружіть з тими, хто вірує в Ісуса Христа, прагніть до внутрішньої духовної краси.

Божих вам благословінь!

Категорія: Духовне навчання і виховання | Додав: Lexandr (03.04.2013)
Переглядів: 899 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Роман  
0
хмм... з цього виходить , що потрібно молодим людям одразу іти в монастир в послушники і послушниці - бо власне там є ідеал описаного устрою.... Як завжди вибрали найпростіший шлях , який відвертає від церкви молодь- ВСЕ ЗАБОРОНИТИ ... А влаштувати свої танці з "перевіреною музикою "для віруючої молоді??? - невже така тяжка і непідйомна ідея ?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Наші партнери

res.160011.0.1376b8cb285f4fe2ea8361c3cfaa9348.1874466166