Духовне читання

Категорії розділу

Дитяча сторінка [1]
Тема дня [33]
Новини парафії [11]

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитка

Код візитки

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

Прогноз погоди

Видавнича діяльність

Молитвослов. Молитви угодникам Божим, котрим моляться про посилання благодатної допомоги. Укладач протоієрей Павло Мельник. 

Стремление вверх. 25 бесед о самом главном. (На російській мові). Укладач протоієрей Павло Мельник. Збірник невеликих за обсягом оповідань, в яких розглядаються важливі духовні питання. Формат 145Х200 мм. 38 стор.

 Богогласник. Колядки, щедрівки, церковні пісні, псалми заупокійні. Укладач протоієрей Павло Мельник. У виданні подано тексти колядок, щедрівок, заупокійних пісень та церковних псалмів, призначених для залітургійного виконання церковним хором. Формат 100Х140 мм. 144 стор.

Непрестанно молитесь. Беседы священника с детьми о молитве. (на російській мові). Протоієрей Павло Мельник, Любов Дарчич. У книзі у вигляді невеликих бесід пояснюються основні молитви, які необхідно знати кожному православному християнину. З кольоровими вкладками. Формат 145х200 мм. 80 стор.

Благослови, душе моя. Господа. Славослів'я, сценарії святкових програм для свят у недільній школі. Протоієрей Павло Мельник, Любов Дарчич. У виданні подано сценарії до циклу свят Православної церкви. Призначено для вчителів недільних, загальноосвітніх шкіл і широкого загалу читачів. Формат 170Х240 мм. 68 стор.

Безперестанку молітесьПротоієрей Павло Мельник, Любов Дарчич. (Є російськомовний варіант).  Як навчитися православної віри через молитву. У виданні у формі бесід у доступній формі роз'яснено основні молитви, які необхідно знати кожному православному християнину. Призначено для дітей, їх батьків та вчителів. Формат 145Х200 мм. 60 стор.

 Детский толковый молитвослов. Протоієрей Павло Мельник, диякон Павло Мельник молодший. (На російській мові. Є українська версія). Багато ілюстроване видання призначено для дітей молодшого віку та їх батьків. У цікавій формі подано роз'яснення основних православних молитов. Автор видання настоятель Свято-Михайлівської церкви с. Біличі Іваничівського р-ну Волинської області протоієрей Павло Мельник та диякон Павло Мельник молодший. Формат 145Х200 мм. 16 стор.

Детский толковый молитвослов. Протоієрей Павло Мельник, диякон Павло Мельник молодший. (На російській мові). Багато ілюстроване видання призначено для дітей молодшого шкільного віку та їх батьків. У цікавій формі подано роз'яснення основних православних молитов. Автор видання настоятель Свято-Михайлівської церкви с. Біличі Іваничівського р-ну Волинської області протоієрей Павло Мельник та диякон Павло Мельник молодший. Формат 175Х250 мм. 38 стор.

Дитячий тлумачний молитовник. Протоієрей Павло Мельник, диякон Павло Мельник молодший. Багато ілюстроване видання призначено для дітей середнього шкільного віку та їх батьків. У цікавій формі подано роз'яснення основних православних молитов. Автор видання настоятель Свято-Михайлівської церкви с. Біличі Іваничівського р-ну Волинської області протоієрей Павло Мельник та диякон Павло Мельник молодший. Формат 100Х140 мм. 20 стор.


Детский молитвослов.Протоієрей Павло Мельник, диякон Павло Мельник молодший. Книга призначена для дітей молодшого віку та їхніх батьків. формат 100х140 мм. 20 стор.

Детский молитвослов. Протоієрей Павло Мельник, диякон Павло Мельник молодший. Книга призначена для дітей молодшого віку та їхніх батьків. формат 100х140 мм. 20 стор.

Хіба не чудо. Укладач протоієрей Павло Мельник. Оповідання для дітей. Збірка оповідань про чудеса, які відбулися завдяки щирій молитві Богу. Формат 145Х200. 52 стор. 

 Дітям про головні церковні святаПротоієрей Павло Мельник. У книжці у доступній формі розповідається про головні (двунадесяті) свята православної церкви. Формат 145Х200. 20 стор. 

Житіє Преподобної Марії Єгипетської. Формат 205Х260 мм. 28 стор.

Струмочки з християнського джерела. Протоієрей Павло Мельник. Видання являє собою своєрідну хрестоматію, в якій вміщено інформацію про основні засади Православної віри, подано роз’яснення основних православних молитов, подано оповідання на християнську тематику а також сценарії до циклу свят Православної церкви. Формат 170Х240 мм. 148 стор. 

Біблія для дітей з коротким катехізисом. За редакцією протоієрея Павла Мельника. У виданні вміщено оповідання зі Священної історії Старого та нового Завіту та короткий катехізис. Це видання являє передрук шкільних підручників для початкових шкіл часів перебування Західної України під владою Польщі. Адаптоване сучасної української мовою. Формат 170Х240 мм. 172 стор.

Ой Введення-Народження  Н. Богачова, П. Дудар, В. Цимбал. Посібник призначений учителям недільних шкіл та викладачам християн­ської ети­ки, народознавства, музичного мистецтва в загальноосвітніх школах; керівникам фольклорних, вокально-хорових та театральних колективів, а та­кож усім, кому не байдужий духовно-патріотичний настрій душі та стан, міц­ність та напруга його християнських . Головною метою і завданням цієї збірки є відродження та поширення кра­щих фольклорних (народних) та церковних традицій зустрічі і святкування Різдва Ісуса Христа, розпочинаючи зі свята Введення в храм Пресвятої Діви Марії.

ISBN 978-966-361-540-0

Поети і сонети. Теологія і Філософія слова. 555 сонетів. Віктор Малик. У цій збірці представлено творчий доробок Віктора Малика (псевдонім протоієрея Віктора Мельника), відомого на Волині поета, чиї вірші сповнені філософською глибиною і красою слова, поетичною майстерністю автора.


Успенська Почаївська Лавра. Буклет, в якому стисло описується Почаївська Лавра а також її святині.

Скит Праведної Анни. Миколаївський монастир. Джерело праведної Анни. Буклет, в якому коротко описується скит Правденої Анни Миколаївського монастрия, де знаходиться одна із найвидатніших православних святинь - Джерело Святої Анни.


Дітям та дорослим про Почаївську Лавру. Протоієрей Павло Мельник. У брошурі в короткій та цікавій формі розповідається про минуле та сучасне Почаївської Лаври. Формат 145Х200 мм. 44 стор.

Детям и взрослым о Почаевской Лавре. (На російській мові). Протоієрей Павло Мельник.  У брошурі в короткій та цікавій формі розповідається про минуле та сучасне Почаївської Лаври. Формат 145Х200 мм. 44 стор.

Таинство покаяния.  Протоієрей Павло Мельник. (На російській мові) В цій брошурі докладно розповідається про Таїнство покаяння: як і ким було засновано Таїнство покаяння, що таке Таїнство покаяння, як правильно підготуватися та приступити до Таїнства покаяння. Формат 125Х175 мм. 32 стор.

Таинство причастия. Протоієрей Павло Мельник. (На російській мові) В цій брошурі докладно розповідається про Таїнство причастя: як і ким було засновано Таїнство причастя, як підготуватися і приступити до цього Таїнства; про окремі випадки причастя: хворих, дітей, а також про плоди достойного прийняття Таїнства причастя. Подаються молитви перед Святим Причастям і подячні молитви після Святого Причастя. Формат 125Х175мм. 32 стор.

Оповідання зі Священної історії для дітей. За редакцією протоієрея Павла Мельника. У книзі в цікавій і стислій формі розповідається про основні події Священної історії. Видання являє собою творчу переробку шкільних підручників для шкіл часів перебування Західної України під владою Полщі. Формат 205Х260 мм. 88 стор.

Почаевский Свято-Духовский монастырь-скит. Протоієрей Павло Мельник. (На російській мові). У книзі стисло і докладно розповідається про історію Почаївського Свято-Духівського монастиря-скита. Видання розраховане на широке коло читачів. 205Х260мм. 20 стор.

Свято-Успенська Почаївська Лавра та святині біля неї. Протоієрей Павло Мельник. У цій брошурі розповідається про Почаївську Лавру та визначні святині навколо неї: Свято-Духівський монастир-скит, Джерело Святої Анни, Божу гору, Кременцький монастир. Формат 145Х200 мм.

Сотворение мира. (На російській мові) Протоієрей Павло Мельник. Багатоілюстрована історія створення світу для дітей згідно Священного Писання. Формат 145Х200 мм. 32 стор.

На стадії розробки макету знаходяться такі видання: "Православный молитвослов", Богогласник (російською мовою), "Істрія Русі в житіях святих". Доклдану інформацію про ці видання буде подано згодом.


Якщо вас зацікавили наші видання, зверніться до нас через меню «Зворотній зв’язок», ми оперативно зв’яжемося з Вами і обговоримо умови придбання цих видань.Пошук

Календар

«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Наші партнери

res.160011.0.1376b8cb285f4fe2ea8361c3cfaa9348.1874466166