Духовне читання

Категорії розділу

Духовне навчання і виховання [21] Діяільність служителів і парафіян церкви [3]

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитка

Код візитки

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

Прогноз погоди

Публікації

Головна » Статті » Духовне навчання і виховання

Господь – найвірніший друг

Ви хочете бути щасливими? Хочете мати багато друзів? А хто такий друг, який ніколи не зрадить, любить тебе таким, як ти є? Хотіли б ви, щоб Ісус був вашим другом і любив вас? А коли і зі яких обставин Він сказав такі слова: «Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую» (Ів. 15:14).

Ісус сказав ці слова тим, кого покликав на служіння, Своїм апостолам. А тепер спробуємо розібратись, чи стосуються ці слова нас.

Коли апостоли почули про Ісуса, то повірили, що Він – Христос, Месія, Спаситель світу. А ви вірите, що Христос – Спаситель світу?

Ісус покликав Своїх учнів йти за Ним. Вони покинули свою роботу, домівку, рідних і пішли за Своїм Учителем. Бо таке рішення вони прийняли у своєму серці. А як же ви? Почувши про Ісуса, відчувши в серці, що Він кличе вас йти за Собою, чи вирішили ви безоглядно йти за Спасителем?

Тоді ви маєте сказати такі слова: - Ісусе, я хочу йти за Тобою. Керуй моїм життям!

Чи читаєте ви щодня Слово Боже, Євангеліє, і чи знаєте, що Ісус очікує від нас. А найголовніше в оцих словах: «Оце моя заповідь, - щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!» (Ів. 15:12)

-         То чи виконуєте ви цю Заповідь?

-         Чи любите інших людей, які вірять у Нього? Якщо, поклавши руку на серце, схиливши перед Ісусом у покірності свою голову, ви відповісте ствердно, то Господь Ісус Христос зарахує вас до числа Своїх друзів, будьте певні.

Ісус Христос – ваш Друг!

Категорія: Духовне навчання і виховання | Додав: Lexandr (13.03.2012)
Переглядів: 727 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Наші партнери

res.160011.0.1376b8cb285f4fe2ea8361c3cfaa9348.1874466166