Духовне читання

Категорії розділу

Духовне навчання і виховання [21] Діяільність служителів і парафіян церкви [3]

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитка

Код візитки

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

Прогноз погоди

Публікації

Головна » Статті » Духовне навчання і виховання

Якщо ти хочеш отримати Боже прощення

Основним питанням Євангелія у справі спасіння є питання гріха. Ісус Христос прийшов на цю грішну землю і помер на голгофському хресті для того, щоб ми мали можливість отримати прощення. Адже без прощення гріхів ми не мали б доступу до Бога, не могли б успадкувати життя вічне, а були б приречені на вічну загибель. Християнство вирізняється з-поміж інших релігій і вчень, бо тільки воно гарантує повне і абсолютне прощення всіх гріхів через пролиту кров Ісуса Христа.

У молитві Господній «Отче наш» першим йде прохання про хліб насущний, а другим – прощення гріхів.

Коли апостол Петро запитав Спасителя: «Господи! Скільки разів прощати братові моєму, який згрішив проти мене? Чи ж до семи разів?» Іісус промовляє тут же до нього: «Не кажу тобі – до семи раз, але аж до семи десяти раз по семи!» ( Мт. 18:21-22 )

Однак і це не межа. Образно кажучи, що випливає з відповіді Христа, прощати треба завжди. І як приклад Спаситель розповів про царя, який вирішив розрахуватися зі своїми боржниками. Прочитай притчу про немилосердного боржника. ( Мт. 18:23-35)

Що хотів Христос сказати цією притчею? Нею Він показав, який величезний борг прощений кожному з нас у порівнянні з тим, що заборгував брат наш нам.

А тому, коли молимо Господа: «Прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим», то цим доводимо, що ми прощені, оскільки готові пробачити тим, хто завинив перед нами. Адже Сам Христос нас попереджує: «Якщо ви будете прощати людям прогрішення їх, то простить і вам Отець ваш Небесний, а якщо не будете прощати людям прогріхів їх, то і Отець ваш не простить вам провин ваших.» ( Мт. 6:14-15)

Дарчич Любов Григорівна.

Категорія: Духовне навчання і виховання | Додав: Lexandr (13.03.2012)
Переглядів: 748 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Наші партнери

res.160011.0.1376b8cb285f4fe2ea8361c3cfaa9348.1874466166