Духовне читання

Категорії розділу

Духовне навчання і виховання [21] Діяільність служителів і парафіян церкви [3]

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша візитка

Код візитки

НАШЕ ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

Прогноз погоди

Публікації

Головна » Статті » Духовне навчання і виховання

Про гордість і смирення

«Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать» (Якова 4:6)

Слово «гордість» має ще інше значення – зарозумілість. Пишатися собою, своїми досягненнями значить противитися Богу. Гордитись, пишатись значить вважати інших нижчими, гіршими від себе, дивитись на них зверхньо. Пропоную зачитати притчу про митника й фарисея. (Луки 18:9-14)

Класичний приклад на цю тему маємо і у Старому Заповіті. Цар Єзекія був дуже богобоязливим і слухняним, покірним Богу. Усе своє життя він слухався тільки Господа. Єдине, що спричинило його страждання і довело до біди, була його гордість. Господь явив йому чудеса, прогнав його ворогів, дав йому велике знамення Своєї величі, слави і сили, і серце Єзекії наповнилось не лише вдячністю і радістю, але й гордістю. Єзекія почав про себе думати зарозуміло, запишався: «Погляньте, які чудеса мені Господь показує, як високо Господь мене цінує!» тільки після того, як Єзекія покаявся в своїй гордості і смирився перед Господом, його відносини з Богом поновились, налагодились.

То що ж означає бути смиренним? Це більше ніж бути мирним, не сваритись з іншими. Це значить – не відповідати злом на зло, прощати образи, інколи навіть не виправдовуватись, якщо тебе звинувачують несправедливо. Важко?

-         А як написано в Біблії про Ісуса: «Він смирився і смирився до смерті хресної». То на кого ж нам рівнятися, як не на Ісуса? Він, і тільки Він дасть вам сили змовчати, коли вас принизили. Подумайте в той момент про Нього…і промовчіть, як Він мовчав.

Як прекрасно, що у нашому повсякденному житті ми можемо вчитися у такого великого Учителя, який нам і сили дає жити так, як Він цього навчав.

Господу не подобається, якщо ми забуваєм, що це Він дає нам силу бути смиренними.

Любов Дарчич

Категорія: Духовне навчання і виховання | Додав: Lexandr (13.03.2012)
Переглядів: 3945 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Наші партнери

res.160011.0.1376b8cb285f4fe2ea8361c3cfaa9348.1874466166